Ramen, Deuren en Rolluiken

Bestel online in drie eenvoudige stappen

PVC Ramen en Deuren

Bespaar vele Euro's op uw ramen

FC Hoogeinde

FC Hoogeinde heet u welkom

Nieuwe sponsor

Wenst u ook hier te adverteren

Nieuwe sponsor

Prijzen vanaf 5 EUR / Week

Programma - Uitslagen

 

KALENDER SEIZOEN 2018 - 2019

 

 

 
Datum   Uitslag
02-09-2018 15:00 HOOGEINDE SOMBEKE
1  - 0
09-09-2018 15:00 DAKNAM HOOGEINDE
0  -  1
16-09-2018 15:00 HOOGEINDE SVH.WAASMUNSTER
0 -  0
22-09-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER B HOOGEINDE
3  - 0 
30-09-2018 15:00 HOOGEINDE HAASDONK B
0  - 4 
07-10-2018 15:00 BAASRODE HOOGEINDE
1  - 2
14-10-2018 15:00 HOOGEINDE SKV.OVERMERE
1  - 8 
21-10-2018 15:00 K.FC.EENDR.ZELE B HOOGEINDE
3  - 1 
28-10-2018 15:00 HOOGEINDE HO.KALKEN B
1  - 3 
04-11-2018 14:30 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS HOOGEINDE
3  - 2 
11-11-2018 15:00 HOOGEINDE VERREBROEK
2  - 1 
17-11-2018 20:00 PD.KRUIBEKE HOOGEINDE
2  - 3 
25-11-2018 15:00 HOOGEINDE RUPELMONDE
0  - 3 
02-12-2018 15:00 HOOGEINDE HAMME-ZOGGE
0 - 2 
08-12-2018 20:00 SINAAI B HOOGEINDE
  -  
16-12-2018 14:30 SOMBEKE HOOGEINDE
  -  
06-01-2019 15:00 HOOGEINDE DAKNAM
  -  
13-01-2019 14:30 SVH.WAASMUNSTER HOOGEINDE
  -  
20-01-2019 15:00 HOOGEINDE SP.WAASMUNSTER B
  -  
27-01-2019 15:00 HAASDONK B HOOGEINDE
  -  
03-02-2019 15:00 HOOGEINDE BAASRODE
  -  
10-02-2019 15:00 SKV.OVERMERE HOOGEINDE
  -  
17-02-2019 15:00 HOOGEINDE K.FC.EENDR.ZELE B
  -  
24-02-2019 15:00 HO.KALKEN B HOOGEINDE
  -  
10-03-2019 15:00 HOOGEINDE K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
17-03-2019 15:00 VERREBROEK HOOGEINDE
  -  
24-03-2019 15:00 HOOGEINDE PD.KRUIBEKE
  -  
31-03-2019 15:00 RUPELMONDE HOOGEINDE
  -  
07-04-2019 15:00 HAMME-ZOGGE HOOGEINDE
  -  
14-04-2019 15:00 HOOGEINDE SINAAI B
  -  

 

 

 

 

 

 

ZO  02/09   15.00 u  FC HOOGEINDE - SOMBEKE

ZO  09/09   15.00 u  DAKNAM - FC HOOGEINDE

ZO  16/09   15.00 u  FC HOOGEINDE - SVH WAASMUNSTER

ZA  22/09   19.30 u  SP WAASMUNSTER B - FC HOOGEINDE

ZO  30/09   15.00 u  FC HOOGEINDE - HAASDONK B

ZO  07/10   15.00 u  BAASRODE - FC HOOGEINDE

ZO  14/10   15.00 u  FC HOOGEINDE - OVERMERE

ZO  21/10   15.00 u  E. ZELE B - FC HOOGEINDE

ZO  28/10   15.00 u  FC HOOGEINDE - HO KALKEN B

ZO  04/11   14.30 u  SINT-GILLIS-WAAS - FC HOOGEINDE

ZO  11/11   15.00 u  FC HOOGEINDE - VERREBROEK

ZA  17/11   20.00 u  PD KRUIBEKE - FC HOOGEINDE

ZO  25/11   15.00 u  FC HOOGEINDE - RUPELMONDE

ZO  02/12   15.00 u  FC HOOGEINDE - HAMME-ZOGGE

ZO  09/12   15.00 u  SINAAI B - FC HOOGEINDE

ZO  16/12   14.30 u  SOMBEKE - FC HOOGEINDE

ZO  06/01   15.00 u  FC HOOGEINDE - DAKNAM

ZO  13/01   14.30 u  SVH WAASMUNSTER - FC HOOGEINDE

ZO  20/01   15.00 u  FC HOOGEINDE - SP WAASMUNSTER B

ZO  27/01   15.00 u  HAASDONK B - FC HOOGEINDE

ZO  03/02   15.00 u  FC HOOGEINDE - BAASRODE

ZO  10/02   15.00 u  OVERMERE - FC HOOGEINDE

ZO  17/02   15.00 u  FC HOOGEINDE - E. ZELE B

ZO  24/02   15.00 u  HO KALKEN B - FC HOOGEINDE

ZO  10/03   15.00 u  FC HOOGEINDE - SINT-GILLIS-WAAS

ZO  17/03   15.00 u  VERREBROEK - FC HOOGEINDE

ZO  24/03   15.00 u  FC HOOGEINDE - PD KRUIBEKE

ZO  31/03   15.00 u  RUPELMONDE - FC HOOGEINDE

ZO  07/04   15.00 u  HAMME-ZOGGE - FC HOOGEINDE

ZO  14/04   15.00 u  FC HOOGEINDE - SINAAI B      

 

 

 


 

UITSLAGEN SEIZOEN 2017 - 2018

 
30-08-2017 18:30 RUPELMONDE FC HOOGEINDE
2  - 3 
03-09-2017 15:00 FC HOOGEINDE TIELRODE
2  - 5 
06-09-2017 19:30 HAASDONK B FC HOOGEINDE
1  - 5 
10-09-2017 15:00 FC HOOGEINDE SOMBEKE
2 - 3
17-09-2017 15:00 AVANTI STEKENE B FC HOOGEINDE
0 - 0 
24-09-2017 15:00 FC HOOGEINDE PD.KRUIBEKE
 1 - 1
01-10-2017 15:00 FC HOOGEINDE SP.WAASMUNSTER B
2 - 5
08-10-2017 15:00 FC HOOGEINDE FC.LEBBEKE B
 3 - 0 
14-10-2017 19:00 ZAFFELARE B FC HOOGEINDE
 3 - 0
22-10-2017 15:00 FC HOOGEINDE MEERDONK
 1 - 4 
29-10-2017 15:00 FC HOOGEINDE SPORTKRING KEMZEKE
0 - 3
12-11-2017 15:00 FC HOOGEINDE VERREBROEK
 1 - 2 
19-11-2017 14:30 EENDRACHT ZELE B FC HOOGEINDE
 4 - 1 
26-11-2017 14:30 SK.LOCHRISTI B FC HOOGEINDE
 2 - 1 
03-12-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT B FC HOOGEINDE
 2 - 2 
10-12-2017 15:00 FC HOOGEINDE BAASRODE
3-4 gespeeld op 11/02
17-12-2017 15:00 FC HOOGEINDE RUPELMONDE
 0 - 1 
07-01-2018 14:30 TIELRODE FC HOOGEINDE
2 - 0 
14-01-2018 15:00 FC HOOGEINDE HAASDONK B
 1 - 6  
20-01-2018 19:30 SOMBEKE FC HOOGEINDE
 2 - 0
28-01-2018 15:00 FC HOOGEINDE AVANTI STEKENE B
0 - 2
03-02-2018 20:00 PD.KRUIBEKE FC HOOGEINDE
 0 - 1
18-02-2018 15:00 SP.WAASMUNSTER B FC HOOGEINDE
2  - 2
25-02-2018 15:00 FC.LEBBEKE B FC HOOGEINDE
2 - 1 
04-03-2018 15:00 FC HOOGEINDE ZAFFELARE B
1  - 1 
11-03-2018 15:00 MEERDONK FC HOOGEINDE
2 - 0
17-03-2018 19:30 SPORTKRING KEMZEKE FC HOOGEINDE
0 - 1
08-04-2018 15:00 VERREBROEK FC HOOGEINDE
0 - 0 
11-04-2018 19:30 FC HOOGEINDE EENDRACHT ZELE B
0 - 0
15-04-2018 15:00 FC HOOGEINDE SK.LOCHRISTI B
3 - 5
22-04-2018 15:00 FC HOOGEINDE KE.BUGGENHOUT B
  AMC BUGGENHOUT
29-04-2018 15:00 BAASRODE FC HOOGEINDE
0 - 5